Мультипечь Berdsen BD-653
Фото 10 |
Berdsen BD-653 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Berdsen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Berdsen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Berdsen BD-653
Все цены 7 →Мультипіч (аерофритюрниця) Berdsen BD-653 1700Вт (Польща) | 4 934 грн. |
Ааерофрітюрниця мультипіч безмасляна Berdsen BD-653 1700 Вт чорний 365300 | 5 489 грн. |
Знежирена фритюрниця з дисплеєм Berdsen BD-653 | 4 900 грн. |
Фритюрниця знежирена мультипіч з дисплеєм Berdsen BD-653 | 4 900 грн. |
Ааерофрітюрниця без олії мультипіч Berdsen BD-653 1700 Вт чорний 365300 | 5 489 грн. |
Мультипіч із двома відсіками Berdsen BD-653 | 4 890 грн. |
Фритюрниця Berdsen BD-653 чорно-срібляста 365300 | 4 759 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →