Мультипіч Berdsen BD-653
Фото 10 |
Berdsen BD-653 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berdsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berdsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berdsen BD-653
Усі ціни 7 →Мультипіч (аерофритюрниця) Berdsen BD-653 1700Вт (Польща) | 4 934 грн. |
Ааерофрітюрниця мультипіч безмасляна Berdsen BD-653 1700 Вт чорний 365300 | 5 489 грн. |
Знежирена фритюрниця з дисплеєм Berdsen BD-653 | 4 900 грн. |
Фритюрниця знежирена мультипіч з дисплеєм Berdsen BD-653 | 4 900 грн. |
Ааерофрітюрниця без олії мультипіч Berdsen BD-653 1700 Вт чорний 365300 | 5 489 грн. |
Мультипіч із двома відсіками Berdsen BD-653 | 4 890 грн. |
Фритюрниця Berdsen BD-653 чорно-срібляста 365300 | 4 759 грн. |