Креатин моногидрат BioTech 100% Creatine Monohydrate 300 г
Видео 5Фото 4 |
BioTech 100% Creatine Monohydrate 300 g 300 г1000 г |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BioTech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BioTech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BioTech 100% Creatine Monohydrate 300 г
Все цены 18 →Креатин BioTechUSA 100 Creatine Monohydrate 300 g /60 servings/ | 840 грн. |
Креатин BioTechUSA 100 Creatine Monohydrate 300 g /60 servings/ | 840 грн. |
BioTech USA 100 Creatine Monohydrate 300 гр. Без вкуса | 839 грн. |
Креатин Biotech 100 Creatine Monohydrate 300 г (5999076227426) | 903 грн. |
Креатин моногідрат Biotech 100 Creatine Monohydrate 300 g | 874 грн. |
eще 13 предложений
Видеообзоры
Модификации BioTech 100% Creatine Monohydrate
Цены на BioTech 100% Creatine Monohydrate |
---|---|---|---|---|
BioTech 100% Creatine Monohydrate 300 г | от 839 грн. | 18 предложений | ||
BioTech 100% Creatine Monohydrate 1000 г | от 4 961 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →
Робочий продукт, приймав як по інструкції 1 раз в день (я вживав завжди з водою, після сну) по мірній ложці без верха на 300 мл.
Через 2-3 тижні набрав кілька кг води и мускули потужно "пампило" на тренуваннях. Багато рідини не пив, режим звичайний, нічого в цьому плані не змінював. Робоча вага потроху пішла вверх и відновлюватись став швидше.
Після двох місяців перестав займатись і цей ефект дуже швидко зник.