Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   FM-трансмітери   /   Borofone

Bluetooth-ресивер Borofone BC51

Фото - FM-трансмітер Borofone BC51
Фото 6
Borofone BC51
Тип
BT-ресивер
Bluetooth
Зміна кута нахилу
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BC51

Усі ціни 11 →

Borofone BC51 Car AUX BT5.4 Receiver metal/gray

Блютуз-адаптер Borofone BC51 Car AUX BT5.4 Receiver metal/gray
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
219 грн.

Bluetooth FM трансмітер Borofone Clear way AUX BT audio receiver/transmitter BC51 Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  BWB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
328 грн.

FM-трансмітер модулятор BOROFONE BC51 аудіо ресивер/передавач у машину Bluetooth 5.4 Сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
238 грн.

Bluetooth-адаптер Borofone BC51

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
381 грн.

Bluetooth AUX аудіо ресивер/трансмітер Borofone BC51 графіт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sori_ua З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
358 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BC51