Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Brevia

Зарядний пристрій Brevia ePower 12W

Фото - Зарядний пристрій Brevia ePower 12W
Фото 5
Brevia ePower 12W
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
12 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
61x39x22 мм
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Маркування виробника
45012DUB

45012DUCB

45012DULB

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.

Купити Brevia ePower 12W

Усі ціни 47 →

Мережевий зарядний пристрій Brevia ePower 12W 2xUSB-A + Cable USB-A to USB-C 1m 45012DUCB

Мережевий зарядний пристрій Brevia ePower 12W 2xUSB-A + кабель USB-A to USB-C 1м чорний
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
278 грн.

Зарядний пристрій BREVIA ePower 12W 2xUSB-A + Cable USB-A to USB-C 1м Black (45012DUCB) 45012DUCB

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
319 грн.

Сетевое зарядное устройство Brevia ePower 12W 2xUSB-A черный 45012DUB

Rma.in.uaЗ нами 9 років
(Харків)
Поскаржитись
198 грн.

Мережевий зарядний пристрій Brevia ePower 12W 2xUSB-A + кабель USB-A to Lightning 1м чорний(45012DULB)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Мережевий зарядний пристрій Brevia ePower 2xUSB-A 12W + кабель USB-A - Lightning 1 м Black (45012DULB)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Brevia ePower 12W