Зарядний пристрій BASEUS Compact Charger 2U 10.5W
Відео 1Фото 8 |
BASEUS Compact Charger 2U 10.5W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Compact Charger 2U 10.5W
Усі ціни 55 →Зарядний пристрій Baseus Compact Charger 2U 10.5W Black (CCXJ010201) CCXJ0 | 299 грн. |
Зарядка для телефону планшета 10Вт Baseus Compact CCXJ010202 | 390 грн. |
Зар.пр. 220V Baseus Compact 2U 10.5W CCXJ010201 Black | 299 грн. |
Сетевое зарядное устройство Baseus Compact 10,5W (2 USB) Black (CCXJ010201 | 279 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 2USB 10.5W White (CCXJ0 | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →