Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 71V
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 71V 225/45 R17 70 Y 225/45 R17 71 V 225/45 R17 71 W 225/45 R17 71 Y Audi 225/45 R17 72 V 225/45 R17 72 W 225/45 R17 72 Y RunFlat 225/45 R17 91 V 225/45 R17 225/45 R17 91 V RunFlat 91 W 225/45 R17 225/45 R17 91 W RunFlat 91 Y 225/45 R17 91 Y Audi 225/45 R17 225/45 R17 91 Y RunFlat 94 V 225/45 R17 94 V Audi 225/45 R17 225/45 R17 94 V RunFlat 94 W 225/45 R17 225/45 R17 94 W RunFlat 94 Y 225/45 R17 94 Y BMW/Mini 225/45 R17 94 Y RunFlat 225/45 R17 94 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 71V
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 71V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91W | от 6 287 грн. | 1 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y | от 3 649 грн. | 26 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y Audi | от 3 803 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94V | от 6 657 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94W | от 11 079 грн. | 1 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y | от 4 745 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y BMW/Mini | от 5 610 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y Run Flat | от 4 949 грн. | 10 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 94Y Run Flat BMW/Mini | от 5 437 грн. | 4 предложения |
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші