Зимова шина Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T
Усі ціни 6 →Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107/105T | 7 606 грн. |
Шини Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107/105T | 7 251 грн. |
BRIDGESTONE BLIZZAK W 810 205/65 R16C 107/105T.. | 6 528 грн. |
Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T 7630 | 6 764 грн. |
Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T | 7 347 грн. |
Bridgestone BLIZZAK W 810 3PMSF 205/65 R16C 107T | 7 887 грн. |
Сильные колеса которые покорили меня мощным протектором! Хорошо( но не отлично) гребут по снегу и хорошо держат на льду, стирается протектор медленно!!! Плохо балансируются, большие грузики, а одно вообще бьет хотя и не сильно но слышно, думал плохо сбалансировали на вулканизации да нет на другой показали колесо и сказали что оно так вылито на заводе и тут я понят почему так не хотел турка(производителя)! Бренд хорошей по моему японский но турки делают, руки у них растут не с того места! У знакомого такая же ситуация с грузами- большие! Имею еще хенкуки рв06 венгерские - балансируется супер держит на снегу так само как и эти ям не боится на удивление и резина очень мягкая по сравнению с Bridgestone Blizzak W810! користуюся Bridgestone Blizzak W810 місяць і більше |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T
Ціни на Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak W810 205/65 R16C 107T | від 6 528 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →