Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   Camry

Кавоварка Camry CR 4415W білий

Фото - Кавоварка Camry CR 4415W білий
Фото 11
Camry CR 4415W
білий чорний
Колір
Тип
гейзерна
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
6 шт.
Резервуар для води
0.3 л
Споживана потужність
480 Вт
Габарити (ШхВхГ)
13.5х25.5х17.5 см
Довжина кабелю
0.75 м
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023

Електрична мока-кавоварка торгової марки Camry – це відносно недороге рішення для шанувальників кави. Модель відрізняється компактними розмірами (13.5х25.5х17.5 см), тому за потреби її можна взяти з собою у відрядження чи іншу подорож. Корпус приладу виготовлений з алюмінію, який поєднує непоганий рівень міцності, легкість та привабливий зовнішній вигляд. Гейзерна кавоварка Camry CR 4415W передбачає резервуар для води на 300 мл, що дозволить за один раз приготувати від 2 до 6 порції чорної кави.

На відміну від традиційних гейзерних моделей тут є вбудований нагрівальний елемент на 480 Вт, а значить газова плита або варильна поверхня для створення улюбленого напою, що бадьорить, не потрібно. До фішок ергономіки варто віднести основу, що обертається на 360 градусів, практичну ручку (вона далеко віднесена від корпусу, що мінімізує ризик опіків), кришку з оглядовим віконцем для контролю процесу заварювання, а також протиковзні ніжки на дні. За безпеку експлуатації відповідає автоматичне вимкнення при перегріві та запобіжний клапан тиску.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.

Купити Camry CR 4415W білий

Усі ціни 20 →

Кавоварка гейзерна електрична Camry CR 4415 Moka white (CR 4415W)

Кавоварка гейзерна електрична Camry CR 4415 Moka white забезпечує швидке та зручне приготування ароматної кави вдома або у до... щерозі. Завдяки ємності 300 мл вона дозволяє зварити до шести чашок еспресо з насиченим смаком та високим тиском, що забезпечує ідеальну кавову текстуру. Вона оснащена поворотною основою 360º для зручного використання правою та лівою рукою, ручкою, що не нагрівається, та кришкою з оглядовим віконцем для контролю процесу. Автоматичне теплове відключення та клапан скидання тиску гарантують безпеку під час експлуатації. Компактний алюмінієвий корпус потужністю 480 Вт забезпечує швидке нагрівання та довговічність пристрою. Це стильний та функціональний аксесуар для будь-якої кухні, який дозволяє насолоджуватися смачним еспресо де завгодно, де є розетка.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 832 грн.

Кавоварка Camry CR 4415 Moka white

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 319 грн.

Електрична кавоварка гейзерна Camry Moka CR 4415W

Електрична кавоварка гейзерна Camry Moka CR 4415W Moka CR 4415W – ідеальний продукт для кожного любителя кави. Він обо... щев'язково сподобається людям, які не хочуть розлучатися із ароматним напоєм у поїздках. Хочете спробувати пристрій, який дозволить вам готувати каву, як у улюбленій еспресо-машині, але при цьому займає набагато менше місця? Ви шукаєте практичний подарунок для близької
Goldtech.uaМенше року
(Полтава)
Поскаржитись
1 597 грн.

Електрична кавоварка гейзерна Camry CR 4415W Moka

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 540 грн.

Електрична кавоварка Camry CR 4415 white Moka на 6 чашок еспресо, 300 мл, 480 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  EzoniX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 700 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Camry CR 4415W білий

Модификації Camry CR 4415W

Ціни на Camry CR 4415W
Camry CR 4415W білийвід 1 319 грн.22 пропозиції
Camry CR 4415B чорнийвід 1 310 грн.26 пропозицій