Кавоварка Camry CR 4415W білий
Фото 11 |
Camry CR 4415W білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 4415W білий
Усі ціни 15 →Кавоварка Camry Cr 4415 Moka white | 1 327 грн. |
Електрична кавоварка Camry CR 4415W Moka | 1 412 грн. |
Гейзерная кофеварка Camry CR 4415 White | 1 257 грн. |
Електрична кавоварка турка 300 мл Camry CR 4415W White S | 1 913 грн. |
Гейзерна кавоварка Camry CR 4415 White | 1 257 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Camry CR 4415W
Ціни на Camry CR 4415W |
---|---|---|---|---|
Camry CR 4415W білий | від 1 257 грн. | 15 пропозицій | ||
Camry CR 4415B чорний | від 1 257 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →