Держатель / подставка ColorWay Air Vent-2 (CW-CHM05-GR)
ColorWay Air Vent-2 |
Цвет | | Назначение | автомобильный | Крепление держателя | на решетку воздуховода | Крепление гаджета | магнит | Материал корпуса | пластик | Официальный сайт | colorway.com | Дата добавления на E-Katalog | июль 2022 | Маркировка производителя | CW-CHM05-GR
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
|
| ColorWay Air Vent-2 Grey (CW-CHM05-GR)Автотримач магнітний ColorWay Air Vent-2 Grey (CW-CHM05-GR) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 329 грн. | | |
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Air Vent-2 (360 rotation) magnetic GrУниверсальный автодержатель ColorWay Air Vent-2 (360 rotation) magnetic Gray (CW-CHM05-GR) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 359 грн. | | |
|
| Автотримач магнітний для телефону ColorWay Air Vent-2 (360 rotation) GrayКомпактний універсальний автотримач ColorWay Air Vent-2 для телефона, з вбудованим магнітом. Ідеальний варіант для тих, хто н... ещее любить довгі кронштейни та присоски, надійна та зручна прищіпка намертво закріпить тримач на панелі повітроводу авто. Аксесуар вирізняється довговічністю, адже виготовлений із якісних матеріалів: металу і SoftTouch-пластику. А завдяки компактному стильному Tehnomarket.uaС нами 2 года (Винница) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 319 грн. | | |
|
| Тримач автомобільний СolorWay магнитний Air Vent-2 Gray (CW-CHM05-GR) CW-CКомпактний універсальний автотримач СolorWay для телефону магнітний Air Vent-2 (360 ° rotation) Gray з вбудованим магнітом. І... ещедеальний варіант для тих, хто не любить довгі кронштейни і присоски, надійна і зручна прищіпка намертво закріпить тримач на панелі воздуховода авто. Аксесуар відрізняється довговічністю, адже виготовлений з якісних матеріалів: металу і SoftTouch-пластика. А завдяки компактному стильному дизайну він буде чудово виглядати в салоні будь-якого авто і при цьому не затуляти огляд водієві. Сумісний з більшістю пристроїв і максимально простий в експлуатації. Шарнірне кріплення з обертанням на 360 ° дозволить використовувати смартфон в будь-якому зручному положенні, а завдяки потужним неодимовим магнітам ваш пристрій буде надійно закріплено, що запобігає випадання навіть при великій трясці. Кріплення на дефлектор воздуховода авто. Тип: магнітний. Фіксація смартфона одним рухом. Компактний дизайн, не займає багато місця і не закриває огляд. Широка сумісність з мобільними апаратами. Повний доступ до кнопок і роз’ємів пристрою. Надійна фіксація смартфона завдяки потужним неодимовим магнітам. Оригінальний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Шарнірне кріплення з обертанням на 360 градусів, що дозволить встановлювати телефон під потрібним кутом. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 359 грн. | | |
|
| ColorWay Універсальний автотримач ColorWay Air Vent-2 (360 rotation) magne+ 17 грн бонус, дефлектор, 360 градусів Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 359 грн. | | |
Динамика цен на ColorWay Air Vent-2
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная