Тримач / підставка ColorWay Air Vent-4 (CW-CHM09-BK)
ColorWay Air Vent-4 |
Колір | | Призначення | автомобільний | Кріплення тримача | на решітку повітропроводу | Кріплення гаджета | магніт | Матеріал корпуса | пластик | Офіційний сайт | colorway.com | Дата додавання на E-Katalog | липень 2022 | Маркування виробника | CW-CHM09-BK
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
|
| ColorWay Metallic Air Vent-4 BlackАвтотримач магнітний ColorWay Metallic Air Vent-4 Black AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | | 419 грн. | | |
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magУниверсальный автодержатель ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magnetic Black (CW-CHM09-BK) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 382 грн. | | |
|
| Універсальний автотримач ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magnetдефлектор, 360 градусів Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 415 грн. | | |
|
| Тримач автомобільний СolorWay магнитний Metallic Air Vent-4 Black (CW-CHM0Тримач автомобільний СolorWay для телефону магнітний Metallic Air Vent-4 (360 ° rotation) Black забезпечує надійну фіксацію в... щеашого смартфона в автомобілі. Легко встановлюється на вентиляційну решітку на зручній Вам висоті завдяки прогумованим ніжкам, які виключають можливість падіння або вислизання як самого кріплення, так і закріпленого на ньому смартфона. Фіксація самого телефону здійснюється завдяки чотирьом потужним магнітам всередині тримача і прикріпленою до смартфону магнітній пластині. Завдяки обертаючий конструкції пристрій забезпечує мобільність і можливість повороту смартфона для максимальної зручності і оптимального кута огляду. Тримач автомобільний сумісний практично з будь-яким смартфоном, гарантуючи надійне кріплення гаджета і зручне його використання. Аксесуар відрізняється довговічністю, адже виготовлений з якісних матеріалів: металу і SoftTouch-пластика. А завдяки компактному стильному дизайну він буде чудово виглядати в салоні будь-якого авто. Характеристики: Кріплення на дефлектор воздуховода авто Не ковзаюча поверхня тримача захистить приладову панель від ушкоджень і подряпин і виключить можливість вислизання з панелі Тип: магнітний Фіксація смартфона за допомогою пластини, яка клеїться на чохол або на задню панель Компактний дизайн, не займає багато місця і не закриває огляд Широка сумісність з мобільними апаратами Повний доступ до кнопок і роз'ємів пристрою Надійна фіксація смартфона завдяки потужним неодимовим магнітам Сучасний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер'єр Обертання на 360 градусів, що дозволить встановлювати телефон під потрібним кутом Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | | 419 грн. | | |
|
| ColorWay Універсальний автотримач ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotatio+ 21 грн бонус, дефлектор, 360 градусів Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 415 грн. | | |
Динаміка цін на ColorWay Air Vent-4
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна