SSD Dato DS700 DS700SSD-240GB 240 ГБ
Dato DS700SSD-240GB 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Dato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Dato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Dato DS700 DS700SSD-240GB 240 ГБ
Все цены 35 →Накопичувач SSD 240GB Dato DS700 2.5" SATAIII TLC (DS700SSD-240GB) DS700SS | 680 грн. |
SSD диск Dato DS700 240GB (DS700SSD-240GB) DS700SSD-240GB | 680 грн. |
Ssd накопичувач Dato DS700 240 GB (DS700Ssd-240GB) | 1 184 грн. |
SSD-накопичувач Dato DS700 240GB 2.5" SATA (DS700SSD-240GB) | 739 грн. |
Dato DS700 240 GB (DS700SSD-240GB) | 706 грн. |
eще 20 предложений
недорогий та швиденький якщо вам треба датистарому ноутбуку нове життя: цей ССД саме те що треба користуюсь сам і людям ставлю ціна, швидкість... нічого все добре за таку ціну недоліків у нього нема Сергей Чупыря: пользуюсь Dato DS700SSD-120GB несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Dato DS700 DS700SSD-240GB
Цены на Dato DS700 DS700SSD-240GB |
---|---|---|---|---|
Dato DS700 DS700SSD-120GB 120 ГБ | от 459 грн. | 2 предложения | ||
Dato DS700 DS700SSD-240GB 240 ГБ | от 680 грн. | 35 предложений | ||
Dato DS700 DS700SSD-480GB 480 ГБ | от 1 136 грн. | 43 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →