Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Відеореєстратори   /   DDPai
Відеореєстратор

DDPai N5 Dual

Фото - Відеореєстратор DDPai N5 Dual
Відео 16Фото 6
DDPai N5 Dual
Основне
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до скланаклейка
Живлення через кріплення
Роз'єм живленняUSB C
Камера
Світлосилаf/1.8
Зйомка Ultra HD (4K)3840х2160 пікс. 30 к/с
Кут огляду140 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
Функції та можливості
Навігаціяшвидкість на відео
GPS-модуль
Функції безпеки ADASFCWS (контроль дистанції)
антисон
Функціїрежим паркування
датчик руху
голосове управління
Wi-Fi модуль
Bluetooth
Додаткова камера
Виносна камера1 шт.
Роздільна здатність відео1920х1080 пікс.
Частота кадрів25 к/с
Кут огляду125 °
Інше
AV-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Вбудована пам'ять32 ГБ
Резервне живленнясуперконденсатор (іоністор)
Розміри102x21.9x36 мм
Офіційний сайтddpai.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024

Досить просунута модель із двоканальним виконанням, що забезпечує зйомку дорожньої обстановки попереду автомобіля і позаду транспортного засобу. Камера в головному блоці пристрою має високу розрізнювальну здатність 4К — 3840х2160 пікселів при 30 к/с. В умовах недостатньої навколишньої освітленості та в темну пору доби стане в нагоді технологія NightVIS, яка підвищує чіткість картинки.

Запис на тилову камеру здійснюється у класичному форматі кадру Full HD, а задня оптика має поле зору близько 125°. Додатково реєстратор постачається вбудованим GPS-модулем для фіксації швидкості, координат та подоланих маршрутів. DDPai N5 Dual випущено без екрану — доступ до налаштувань моделі та відзнятих роликів можна отримати з пов’язаного смартфона, для чого слугуватимуть комунікації Wi-Fi та Bluetooth. У пристрої є інтелектуальний режим парковки, є помічники системи ADAS (попереджають про початок руху потоку попереду та контролюють ступінь втоми водія). Крім того, відеореєстратор підтримує базові команди голосового управління. На випадок збоїв у роботі картки microSD модель оснащується вбудованою пам’яттю eMMC обсягом 32 ГБ.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DDPai 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DDPai.

Купити DDPai N5 Dual

DDPAI Відеореєстратор DDPAI N5 dual Black з камерою заднього виду

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 899 грн.

Автомобільний відеореєстратор DDPai Dash Camera N5 Dual

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 499 грн.

Автомобільний відеореєстратор DDPai Dash Camera N5 Dual

Маркетплейс: Rozetka.ua  SIMo4ka З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Відеореєстратор DDPai N5 Dual 4k GPS Wi-Fi BT 32Gb

Маркетплейс: Rozetka.ua  CAR OPTIMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 004 грн.

Відеореєстратор DDPai N5 Dual 4K 2160p Wi-Fi WDR ADAS Sense Reality eMMC 32 Гб

Маркетплейс: Rozetka.ua  AV-МАГАЗИН З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 790 грн.

Динаміка цін на DDPai N5 Dual

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди

Модель DDPai N5 Dual є відмінним поєднанням вартості та функціоналу, що робить її однією з найбільш збалансованих у своєму класі. На практиці цей відеореєстратор виправдовує усі очікування.

Двоканальний відеозапис

Зйомка здійснюється у двоканальному режимі: фронтальна камера записує у роздільній здатності 4K, забезпечуючи широкий огляд передньої півсфери, а задня камера, яка підключена окремо, фіксує у Full HD. У фронтальної камери поле зору становить близько 140 °, а в задній - приблизно 125 °.

Чорна скринька

Відеоматеріали зберігаються на microSD-карті об'ємом до 512 ГБ. У разі несправності накопичувача є вбудована пам'ять eMMC об'ємом 32 ГБ, куди автоматично зберігаються дані про події. Щоб переглянути записи, можна підключитися через Wi-Fi або Bluetooth з мобільного пристрою.

GPS-модуль

DDPai N5 Dual може записувати координати та швидкість автомобіля. У мобільному додатку можна переглядати треки подорожей на карті. Також реєстратор оснащений швидкознімним кріпленням з подачею живлення, підтримує голосове керування та довговічним суперконденсатором для надійної роботи пристрою.