Карта пам'яті WD Purple QD101 microSD 64 ГБ (WDD064G1P0C)
Відео 5Фото 6 |
WD Purple QD101 microSDXC 64Gb |
|
Флешка формату microSD, призначена для використання разом із системами відеоспостереження та пристроями захоплення відео. Модель добре пристосована під циклічний запис у безперервному режимі цілодобово безперервно. В її основі лежить 96-шарова флеш-пам'ять 3D NAND. У цій конфігурації накопичувач має ємність внутрішнього сховища 64 ГБ. Ресурс WD Purple QD101 microSDXC 64Gb заявлений на рівні понад 500 циклів запису та стирання даних.
Модель є відповідним рішенням для безперервного запису відео з невисоким бітрейтом. Також вона стане хорошим варіантом для резервування. Карта зберігає працездатність у широкому діапазоні температур навколишнього середовища – від -25 °С до +85 °С. Ще одна відмінність моделі від традиційних візаві — підтримка розширених атрибутів, наприклад Health Status Register для прогнозу залишкового ресурсу накопичувача. Швидкість читання та запису для флешки не декларується в офіційних характеристиках, проте насправді вона сягає 100 МБ/с в операціях послідовного читання та 60 МБ/с під час запису на носій інформації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Purple QD101 microSD 64 ГБ
Усі ціни 21 →Карта памяти Western Digital MEMORY MICRO SDXC QD101 64GB UHS-I WDD064G1P0 | 698 грн. |
Western Digital microSDXC 64GB Purple QD101 Class 10 UHS-I U1 (WDD064G1P0C | 621 грн. |
Карта памяти WD MICRO SDXC 64GB UHS-I WDD064G1P0C WDC | 575 грн. |
Карта пам'яті WD 64GB microSDXC class 10 UHS-I (WDD064G1P0C) WDD064G1P0C | 572 грн. |
Western Digital WD 64GB microSDXC class 10 UHS-I (WDD064G1P0C) WDD064G1P0C | 572 грн. |
Модификації WD Purple QD101 microSD
Ціни на WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 64 ГБ | від 554 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Purple QD101 microSD 128 ГБ | від 1 242 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Purple QD101 microSD 256 ГБ | від 2 366 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 1 ТБ | від 9 840 грн. | 1 пропозиція |