Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Пуско-зарядні пристрої   /   Deca

Пуско-зарядний пристрій Deca SCP 60/400

Фото - Пуско-зарядний пристрій Deca SCP 60/400
Deca SCP 60/400
Тип пристрою
пуско-зарядний пристрій
Сумісність з акумуляторами (АКБ)
WET/EFB (Lead-Acid)
GEL
Напруга акумуляторів
12 В
24 В
Номінальний пусковий струм
400 А
Піковий пусковий струм
800 A
Макс. сила струму при зарядці
60 А
Регулювання сили струму
плавне регулювання
Ємність акумулятора, що заряджається 12В
5 – 800 Агод
Функції та можливості
вольтметр
амперметр
таймер швидкої зарядки
кнопка дистанційного пуску
Джерело живлення
230 В
Потужність (заряд)
1150 Вт
Розміри
400x350x280 мм
Вага
18 кг
Офіційний сайт
decaweld.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Як вибрати пусковий пристрій (бустер) для автомобіляКритерії вибору авто-бустера для швидкого запуску двигуна та зручності вдома

Купити Deca SCP 60/400

Усі ціни 6 →

Пускозарядний пристрій Deca SCP 60/400

Deca SCP 60/400 — універсальний прилад 2 в 1, який поєднує в собі зарядний та пусковий пристрій, що живиться від однофазної м... щеережі 230В. Працює з АКБ напругою 12 і 24В, запускає двигуни авто техніки на бензині та дизелі. Має вбудований вольтметр і амперметр, є функція таймеру. Потужний 230В пускозарядний пристрій для 12/24В АКБ ємністю до 800 А/год. Зарядний струм 45/60А, пусковий — 230/400А
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
25 481 грн.

Пускозарядний пристрій Deca SCP 60/400

Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
24 925 грн.

Інтелектуальний пусковий пристрій Deca SCP 60/400

Інтелектуальний пусковий пристрій Deca SCP 60/400: Автоматичний пристрій від провідного виробника електронної техніки і не т... щеільки Deca SCP 60/400 підійде для термінового вирішення проблем, пов'язаних із недостатнім зарядом акумуляторів легкового транспорту, мотоцикла. Здатно заряджати практично всі типи свинцево-кислотних батарей з рідким або гелевим наповненням. Професійний прилад із
Deshevshe.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
18 049 грн.

DECA SCP60/400

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
23 710 грн.

DECA SCP60/400

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
23 278 грн.

Пуско зарядний пристрій для автомобіля DECA SCP 60/400

130.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
23 368 грн.

Динаміка цін на Deca SCP 60/400

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна