Пуско-зарядний пристрій Forte CD-120
Відео 3 |
Forte CD-120 |
|
Зарядний пристрій для 12-ти та 24-вольтових стартових акумуляторів з функцією запуску силових агрегатів автотранспортних засобів. Модель отримує живлення від стандартної побутової електромережі 230 В. У режимі заряджання АКБ Forte CD-120 видає силу струму до 16 А. Підходить пристрій для заповнення енергетичних запасів у комірках акумуляторних батарей ємністю 50 – 300 Агод. Тримати руку на пульсі подій у процесі зарядки передбачається за показаннями вбудованого стрілочного амперметра.
Пуск двигунів пристрій виконує струмом до 120 А. З органів управління модель розжилася перемикачем зарядки/пуску, кнопкою вибору напруги 12/24, ручкою регулювання вихідного струму і тумблером-вимикачем. У нижній частині передньої панелі приладу знаходяться вхідне гніздо для кабелю живлення та вихідні кабелі для підключення до акумулятора з клемами типу «крокодили». Важить пуско-зарядний пристрій майже 11 кг, то обумовлює стаціонарне застосування моделі в гаражі або автомайстерні. Для зручності перенесення у заряднику передбачається наявність вбудованої ручки (на верхній площині корпусу).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte CD-120
Усі ціни 23 →Пуско-зарядний пристрій Forte CD-120 (37829) | 4 199 грн. |
Пуско-зарядное устройство Forte CD-120 (37829) | 4 390 грн. |
Forte CD-120 (заряд 16/20А, пуск 120А) | 4 069 грн. |
Forte CD-120 | 4 430 грн. |
Forte cd-120 (заряд 16/20а, пуск 120а) | 4 150 грн. |