Рюкзак Deuter Aircontact 75+10 85 л (3320719)
![]() | Товар застарів Оновлений в 2019 році рюкзак німецького бренду Deuter став легше раніше випущеної версії (2.64 кг проти 2.9 кг) завдяки використанню полегшеного поліамідного матеріалу (з нього зроблений і основний мішок, і днище). Також модель обзавелася покращеної розвантажувально-підвісний системою з поясним ременем, можливостями регулювання по висоті як жорсткої спинки, так і грудної стяжки. Рюкзак Deuter Aircontact 75 + 10 розрахований на тривалі піші походи різного рівня складності. Його загальна ємність може варіюватися від 75 до 85 літрів завдяки регульованим верхнього клапана, який за потреби можна взагалі зняти. До вмісту основного відділення буде нескладно дістатися за рахунок трьох точок доступу — верхнього, нижнього і фронтального відкривання. Систему зберігання доповнює різноманіття кишень (п...о два кармашка знаходяться у верхньому клапані і з боків корпусу, по одному — знизу, спереду і на поясному ремені), висновок для питної системи петлі для спорядження. Від промокання в негоду модель захистить комплектний дощовик, а про додаткової безпеки поблизу автотранспорту подбають світловідбивні вставки. |
Deuter Aircontact 75+10 |
|
Оновлений в 2019 році рюкзак німецького бренду Deuter став легше раніше випущеної версії (2.64 кг проти 2.9 кг) завдяки використанню полегшеного поліамідного матеріалу (з нього зроблений і основний мішок, і днище). Також модель обзавелася покращеної розвантажувально-підвісний системою з поясним ременем, можливостями регулювання по висоті як жорсткої спинки, так і грудної стяжки.
Рюкзак Deuter Aircontact 75 + 10 розрахований на тривалі піші походи різного рівня складності. Його загальна ємність може варіюватися від 75 до 85 літрів завдяки регульованим верхнього клапана, який за потреби можна взагалі зняти. До вмісту основного відділення буде нескладно дістатися за рахунок трьох точок доступу — верхнього, нижнього і фронтального відкривання. Систему зберігання доповнює різноманіття кишень (по два кармашка знаходяться у верхньому клапані і з боків корпусу, по одному — знизу, спереду і на поясному ремені), висновок для питної системи петлі для спорядження. Від промокання в негоду модель захистить комплектний дощовик, а про додаткової безпеки поблизу автотранспорту подбають світловідбивні вставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.

0 0 0 6 |
Модификації Deuter Aircontact 75+10
| Ціни на Deuter Aircontact 75+10 |
|---|---|---|---|---|
| Deuter Aircontact 45+10 55 л | від 9 761 грн. | 2 пропозиції | ||
| Deuter Aircontact 55+10 65 л 2013 | від 9 490 грн. | 2 пропозиції | ||
| Deuter Aircontact 65+10 75 л 2013 | від 13 552 грн. | 1 пропозиція | ||