Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Naturehike

Намет Naturehike Star River II

Фото - Намет Naturehike Star River II
Відео 17Фото 10
Naturehike Star River II
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:1.72 кг
Зелена і помаранчева модель відрізняються за матеріалами виготовлення тенту і дна, а також їх водонепроникності.

2-місний намет бренду Naturehike — це легке (1,72 кг) і компактне рішення для трекінгу з двома входами і невеликими тамбурами, а також парою вентиляційних віконець. Модель доступна в зеленому і червоному кольорі. Забарвлення визначає не тільки зовнішній вигляд, але і використовувані матеріали. Так, в зеленій наметі і зовнішній шар, і днище зроблені з тканини 20D silicone з водонепроникністю 4000 мм водного стовпа.

А помаранчева версія отримала тент з 210T поліестеру і дно з нейлону 150D Oxford (захист від води біля цих матеріалів однакова і складає 3000 мм). Намет Naturehike Star River II передбачає внутрішній каркас з алюмінію, що дещо ускладнює, але водночас сприяє його довговічності, оскільки дуги добре захищені від атмосферних впливів. До того ж у спекотну і суху погоду можна встановити тільки внутрішній тент, який забезпечить якісну вентиляцію під час ночівлі.

Всі характеристики
Характеристики Star River II
Основне
Призначеннятрекінговий
Кількість місць2
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага1.72 кг
Конструкція
Форма корпусанапівсфера
Тамбур+
Довжина тамбура58 см
Внутрішній наметз сітки
Кількість входів2 шт.
Входів у спальню2 шт
Вентиляційні вікна / 2 шт. /
Каркас і матеріали
Тип каркасувнутрішній
Основних дуг2 шт.
Матеріал каркасуалюміній
Матеріал тентуполіестер / 210T /
Водонепроникність тенту4000 мм вод. ст
Матеріал днанейлон / 150D Oxford /
Водонепроникність дна4000 мм вод. ст
Захисні властивості
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Вогнетривке просочення
Інше
Додатковомоскітна сітка
внутрішні кишені
Зовнішні розміри240x204x110 см
Внутрішні розміри215x132x105 см
Офіційний сайтnaturehike.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2017
Маркування виробника
NH15T012-T

NH17T012-T

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.

Купити Naturehike Star River II

Усі ціни 42 →

Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T, 210T, темно-зелений

Опис намету ультралегкого двомісного з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T, 210T, темно-зеленого Так... щеий намет ідеально підійде для комфортного відпочинку в будь-яких умовах. Вона відрізняється функціональною конструкцією. Процес встановлення та складання простий, не займає багато часу. Зовнішній та внутрішній шар тенту виготовлені з якісних, міцних матеріалів. ТкДля цього
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 741 грн.

Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T, 20D, сіро-червоний

Легендарний двомісний намет Naturehike Mongar 2 (NH17T007-M) — це еталон комфорту та функціональності в ультралегком... щеу сегменті. Завдяки конструкції "півсфера" з практично вертикальними стінками, модель пропонує вражаючий внутрішній об'єм для двох осіб. Виготовлений із преміального нейлону 20D з двостороннім силіконовим покриттям, намет забезпечує надійний захист від опадів та вітру при вазі всього 2,3 кг. Наявність двох окремих входів та тамбурів робить його ідеальним вибором для тривалих піших походів, велоподорожей та гірського трекінгу.
Maximys.com.uaЗ нами 4 роки
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 970 грн.

Намет Naturehike Star River 2 NH17T012-T + footprint Light green 6927595716496

Намет Naturehike Star River 2 NH17T012-T представляє собою ідеальне поєднання легкості, функціональності та надійного захисту... щедля пригод на свіжому повітрі. Трисезонний двомісний намет забезпечує високий рівень комфорту завдяки своїй двошаровій конструкції та високоякісним матеріалам. Дуги з алюмінієвого сплаву надають намету легкість і міцність, що робить його чудовим вибором для
Fonariki.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
11 990 грн.

Naturehike 6927595716496

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 719 грн.

Намет двомісний з килимками Naturehike Star River 2 NH17T012-T, світло-зелений 6927595716496

Опис намета Naturehike Star River II (2-х місна): Двомісний намет Star River II складається з двох шарів, верхній в теплу... щепогоду можна зняти, москітна сітка захистить від комах. Легко встановлюється і складається, а використані для виготовлення намету матеріали - міцні і надійні. Вимагає мінімум місця для установки. Всі шви проклеєні. Легка вага (2,102 кг) і компактний розмір (45 * 15 см) в зібраному
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Naturehike Star River II

Відеоогляди