Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   Edon

Теплова гармата Edon WAB-2000R

Фото - Теплова гармата Edon WAB-2000R
Edon WAB-2000R
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
2 кВт
Макс. площа обігріву
20 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Нагрівальний елемент
керамічний
Продуктивність
155 м³/год
Регулювання потужності
ступінчасте
1 / 2 кВт
Функції
термостат
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Регулювання кута нахилу
Габарити (ШхВхГ)
250x260x160 мм
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.

Купити Edon WAB-2000R

Усі ціни 6 →

Тепловентилятор керамічний теплова гармата Edon WAB-2000R 2000Вт

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 574 грн.

Тепловентилятор керамічний Edon 2000Вт (WAB-2000R)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 046 грн.

Тепловентилятор керамічний теплова гармата Edon WAB-2000R 2000Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Verdeluxe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 608 грн.

Тепловентилятор керамічний Edon 2000Вт (WAB-2000R)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 280 грн.

Електрична теплова гармата Edon WAB-2000R

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOOLPARK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 065 грн.

Теплова гармата (керамічний нагрівач) EDON WAB-2000R

Маркетплейс: Rozetka.ua  DAM instrument З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 064 грн.

Динаміка цін на Edon WAB-2000R