Теплова гармата Edon WAB-3000R
Edon WAB-3000R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon WAB-3000R
Тепловентилятор Edon WAB-3000R (1018201) | 1 433 грн. |
Тепловентилятор Edon WAB-3000R 3000В | 1 579 грн. |
Електричний тепловий нагрівач Edon WAB-3000R | 1 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →