Конвектор ENSA P500 0.5 кВт
Фото 3 |
ENSA P500 0.5 кВт0.75 кВт |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ENSA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ENSA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ENSA P500 0.5 кВт
Обігрівач Ensa P500 - інфрачервона металева панель | 4 475 грн. |
Нагрівальна панель ENSA Р500 | 4 475 грн. |
Панельний обігрівач ENSA P500 білий електричний конвектор побутовий 750х50 | 4 360 грн. |
Конвекторний обігрівач електричний інфрачервоний панельний ENSA P500 насті | 4 469 грн. |
Модификации ENSA P500
Цены на ENSA P500 |
---|---|---|---|---|
ENSA P500 0.5 кВт | от 4 360 грн. | 4 предложения | ||
ENSA P750 0.75 кВт | от 5 050 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →