Туристичний килимок Exped Dura 5R M (018.1012)
![]() |
Exped Dura 5R M 183x52 см183x65 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exped 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exped.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exped Dura 5R M
Усі ціни 26 →Коврик надувной Exped Dura 5R M cypress 018.1012 | 6 890 грн. | ![]() |
Килимок надувний Exped Dura 5R M (018.1012) | 6 890 грн. |
Килимок надувний Exped Dura 5R M 018.1012 | 6 890 грн. | ![]() |
| 6 890 грн. | ![]() |
Килимок надувний Exped Dura 10R M (зелений) 018.1012 | 6 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Exped Dura 5R M
| Ціни на Exped Dura 5R M |
|---|---|---|---|---|
| Exped Dura 5R M | від 6 890 грн. | 27 пропозицій | ||
| Exped Dura 5R MW | від 6 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →