Матрац Family Sleep Afina 80x200
![]() | Купити! Матрац ортопедичний Family Sleep Afina 80x200 смМаркетплейс: Rozetka.ua Maxi-HouseЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Family Sleep Afina 80x200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Family Sleep 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Family Sleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Модификації Family Sleep Afina 80x200
| Ціни на Family Sleep Afina 80x200 |
|---|---|---|---|---|
| Family Sleep Afina 80x190 | від 12 319 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 80x200 | від 12 403 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 90x190 | від 13 622 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 90x200 | від 13 706 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 100x200 | від 17 657 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 120x190 | від 16 971 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 120x200 | від 17 061 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 140x190 | від 19 298 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 140x200 | від 19 391 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 160x190 | від 21 635 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 160x200 | від 21 729 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 180x190 | від 23 961 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 180x200 | від 24 059 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 190x190 | від 31 871 грн. | 1 пропозиція | ||
| Family Sleep Afina 190x200 | від 33 549 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →