Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Фільтри для акваріумів   /   Ferplast

Фільтр для акваріума Ferplast Bluwave 03

Фото - Фільтр для акваріума Ferplast Bluwave 03
Фото 4
Ferplast Bluwave 03
Тип
внутрішній
Рекомендований об'єм акваріума
до 75 л
Фільтр
багаторівневий
2.6 л
Потужність
5.5 Вт
Продуктивність
350 л/год
Розміри
210x65x250 мм
Країна походження бренду
Італія
Офіційний сайт
ferplast.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferplast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferplast.

Купити Ferplast Bluwave 03

Триступінчастий внутрішній фільтр з фільтруючими матеріалами та насосом Ferplast Bluwave 03

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЛапаМаркет З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 020 грн.

Внутрішній фільтр для акваріумів до 75 літрів Ferplast Bluwave 03/250 (66103017)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bethovven З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 014 грн.

Триступінчастий внутрішній фільтр з фільтруючими матеріалами та насосом 21 x 6,5 x h 25 cm BLUWAVE 03 (A-036685)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфорт Хаус З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 273 грн.

Фільтр внутрішній Ferplast Bluwave 03

Маркетплейс: Rozetka.ua  Персополіс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 270 грн.

Динаміка цін на Ferplast Bluwave 03

Модификації Ferplast Bluwave 03

Ціни на Ferplast Bluwave 03
Ferplast Bluwave 03 від 2 014 грн.4 пропозиції
Ferplast Bluwave 05 від 2 556 грн.5 пропозицій
Ferplast Bluwave 07 від 3 861 грн.6 пропозицій