Фільтр для акваріума Aquael Fan 1 Plus (120620)
Відео 4Фото 5 |
Aquael Fan 1 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Fan 1 Plus
Усі ціни 19 →Фільтр для акваріума до 100 л Aquael Fan 1 Plus | 968 грн. |
Фильтр для аквариума до 100 л Aquael Fan 1 Plus | 968 грн. |
Фільтр для акваріума AquaEl Fan 1 Plus внутрішній до 100 л (5905546030694) | 968 грн. |
Фильтр внутренний AQUAEL FAN 1 Plus, 320 л/ч на аквариум до 100 л | 924 грн. |
AquaEl Фільтр для акваріума AquaEl Fan 1 Plus внутрішній до 100 л (5905546 | 968 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Крупнопориста губка для двох типів очищення:
- механічної - затримує великі та дрібні частинки бруду
- біологічної - у порах селяться бактерії, що переробляють токсичні сполуки аміаку в безпечні нітрати.
Модификації Aquael Fan 1 Plus
Ціни на Aquael Fan 1 Plus |
---|---|---|---|---|
Aquael Fan 1 Plus | від 728 грн. | 19 пропозицій | ||
Aquael Fan 2 Plus | від 981 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquael Fan 3 plus | від 1 182 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →