Стабілізатор напруги Ferumina Status-22000 22 кВА / 16900 Вт
![]() | Товар застарів Тип стабілізатора: тиристорний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (Вт): 16900; Потужність (кВА): 22; Вхідна напруга (В): 156 – 260; Точність вихідної напруги (±), %: 2; Швидкість спрацьовування (мс): 20; КПД (%): 92; Габарити (мм): 485х255х180; Вага (кг): 31; |
Ferumina Status-22000 22 кВА / 16900 Вт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferumina 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferumina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ferumina Status-22000
| Ціни на Ferumina Status-22000 |
|---|---|---|---|---|
| Ferumina Status-6000 6 кВА / 4600 Вт | від 24 000 грн. | 1 пропозиція | ||
| Ferumina Status-8000 8 кВА / 6100 Вт | від 27 000 грн. | 1 пропозиція | ||
| Ferumina Status-11000 11 кВА / 8400 Вт | від 31 200 грн. | 1 пропозиція | ||
| Ferumina Status-15000 15 кВА / 11500 Вт | від 34 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ferumina Status-22000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 6
- Реєстратор аварійних ситуацій
- Логгер фіксуючий екстремуми значень струму навантаження та вхідної напруги
- Функція ватметра та лічильника спожитої електричної енергії у навантаженні за добу або за довільний період часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →