Стабілізатор напруги Eleks Amper U 9-1/40 v2.1 9 кВА
Фото 9 |
Eleks Amper U 9-1/40 v2.1 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:135 – 285 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 9-1/40 v2.1 9 кВА
Усі ціни 29 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 9-1/40 v2.1 | 15 900 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Ампер У 9-1-40 | 15 900 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР У 9-1/40 v2.1 | 15 900 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер У 9-1/40 v2.1 00-00010336 | 15 900 грн. |
Стабілізатор напруги однофазний Елекс Ампер У 9-1/40 v2.1 (9000) 142529092 | 15 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper U 9-1/40 v2.1
Ціни на Eleks Amper U 9-1/40 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 9-1/25 v2.1 5.5 кВА | від 14 300 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Amper U 9-1/32 v2.1 7 кВА | від 14 890 грн. | 31 пропозиція | ||
Eleks Amper U 9-1/40 v2.1 9 кВА | від 15 900 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →