Стабілізатор напруги nJoy Alvis 1000 1 кВА / 600 Вт (AVRL-10001AL-CS01B)
Фото 7 |
nJoy Alvis 1000 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Тороїдальний трансформатор
Всі характеристики
Купити nJoy Alvis 1000 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 13 →nJoy nJoy Alvis 1000 (AVRL-10001AL-CS01B) AVR | 1 649 грн. |
Стабілізатор NJOY Alvis 1000 (AVRL-10001AL-CS01B) AVR, 1 розетка | 1 649 грн. |
NJOY Alvis 1000 (AVRL-10001AL-CS01B) | 1 699 грн. |
NJOY AVRL-10001AL-CS01B | 1 649 грн. |
Njoy Alvis 1000 (AVRL-10001AL-CS01B) Alvis1000(AVRL-10001AL-CS01B) | 1 699 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації nJoy Alvis 1000
Ціни на nJoy Alvis 1000 |
---|---|---|---|---|
nJoy Alvis 1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 617 грн. | 13 пропозицій | ||
nJoy Alvis 2000 2 кВА / 1200 Вт | від 2 431 грн. | 13 пропозицій | ||
nJoy Alvis 3000 3 кВА / 1800 Вт | від 3 759 грн. | 13 пропозицій | ||
nJoy Alvis 5000 5 кВА / 3000 Вт | від 4 810 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →