Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Fissman

Пляшечка для годування Fissman 6878

Фото - Пляшечки (поїлки) Fissman 6878
Фото 3
Fissman 6878
Тип
пляшечка
Об'єм
240 мл
Вік
для новонароджених
Форма
анатомічна
Матеріал
пластик
Додатково
мірна шкала
Матеріал соски
силікон
Швидкість потоку
повільна
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.

Купити Fissman 6878

Усі ціни 12 →

Пляшечки для годування Fissman рожевий 240 мл (6879)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
140 грн.

Бутылочка для кормления Fissman 240 мл голубая 6880

Fissman-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
139 грн.

Пляшечка дитяча для годування Fissman Babies "Ведмежата-музиканти" 240мл

Маркетплейс: Rozetka.ua  СпецШланг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
253 грн.

Пляшечки для годування Fissman блакитний 240 мл (6880)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
154 грн.

Бутылочка для кормления Fissman 240 мл розовая 6879

Fissman-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
126 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Fissman 6878