Корпус Gamdias TALOS E3 белый
Видео 10Фото 8 |
Сравнительно недорогой корпус с хорошей вместительностью и расширенной комплектацией. Это кейс формата Midi Tower с набором предустановленных вентиляторов (три штуки с диагональю 120 мм). Штатные вертушки совмещены с ARGB-подсветкой, которой можно управлять при помощи кнопки на блоке интерфейсов. Системный блок имеет стеклянную облицовку спереди и со стороны основной боковины. Через прозрачные стенки открывается красивый вид на подсветку и комплектующие.
Компьютерный корпус Gamdias TALOS E3 поддерживает возможность установки аппаратных ресурсов с хорошей производительностью. Платформа располагает достаточным пространством, чтобы подсоединить материнскую плату размера ATX. На шасси получится поставить любой микропроцессор, использующий башню охлаждения высотой до 160 мм. Чтобы компьютерная система позволяла запускать самые современные игры, внутри кейса сможет поместиться многослотовая видеокарта длиной до 300 мм. Для стабилизации температуры горячего шасси используется система воздушного охлаждения, основанная на вентиляторах и оптимизированных вентканалах. Это бюджетный корпус с громадным потенциалом для постройки компактного, стильного и мощного компьютера.
Купить Gamdias TALOS E3 белый
Все цены 18 →Gamdias TALOS E3 Tempered Glass без БЖ (4712960136557) White 4712960136557 | 2 099 грн. |
Корпус Gamdias Talos E3 White (4712960136557) | 2 099 грн. |
Корпус Gamdias TALOS E3 WH (4712960136557) | 2 264 грн. |
Gamdias TALOS E3 WH 4712960136557 | 2 099 грн. |
За свою ціну дуже і хороший корпус. Приємний на вигляд. Придбав чорний. Якщо б був без вентиляторів тоді б купив без і поставив ARCTIC. 1. Тоноване скло. З ним підсвітка світить м'ягко і не сильно мозолить очі. дуже приємно дивитись.
2. Рішення з оформленням передньої кришки корпусу. Великі щілини для втягування повітря. 3. Великі ніжки з прокладками які не дряпають стіл і дозволяють забирати достатньо повітря для БЖ 4. Хороші, надійні болти для кріплення загартованого скла. Прогумовані, мають велику шапку (хоча можна було перейти на магніти). 1. Хотілось на 2-5мм глибший простір для кабельменеджменту під боковою металевою кришкою.
2. Лампочки на верхній панелі більш тусклі. 3. Пильник на передні вентилятори. 4. Більше місця для встановлення радіатора СВО на передню панель під передню кришку безпосередньо. (Встановив радіатор СВО Deepcool Gamer Storm CASTLE 240 RGB V2 на передню частину тому що так стало холодніше комплектуючим на 4-5%, але це був АБЗАЦ вкрутити болти від СВО в отвори корпусу) 5. Лопасті на штатних вентиляторах переробити або зменшити обороти на 5-10%. За гучно. (загалом в мене 5 вентиляторів TALOS E3 в корпусі + СВО) 6. Верхній пильник низької якості. При нагріві ПК до 35-40 градусів деформувався. Тепер від хвилькою) Білий юрій: пользуюсь Gamdias TALOS E3 Black несколько месяцев |
За свою ціну чудовий корпус. 1. Якість збірки.
2. Загартоване скло з затемненням (через те підсвітка вентиляторів м'яка на погляд) 3. Вентилятори з режимами підсвітки (їх достатньо). Достатньо тихі. 4. Чудова вентиляція. 5. Можливість керування підсвіткою як через мат. плату так і через кнопку назовні. 6. Пильники 7. 7 мість під вентилятори 1. Немає пильника на передній частині.
2. Вентилятори не мають регулювання оборотів (але вони не шумні) Білий юрій: пользуюсь Gamdias TALOS E3 Black менее месяца |
Модификации Gamdias TALOS E3
Цены на Gamdias TALOS E3 |
---|---|---|---|---|
Gamdias TALOS E3 белый | от 2 096 грн. | 18 предложений | ||
Gamdias TALOS E3 черный | от 1 799 грн. | 16 предложений |