Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Gappo

Душова система Gappo G2403-58

Фото - Душова система Gappo G2403-58
Фото 13
Gappo G2403-58
Колір
Типдушова система
Верхній душ (тропічний)
Розміри260 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формакругла
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя3 шт.
Перемикання кнопкою налаштувань
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачатермостатичний
Виливкласичний
Поворотний вилив
Довжина виливу116 мм
Диверторповоротом виливу + важільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душуна корпусі/стійці
Інше
Розміри панелі / стійки850-1350x380 мм
Телескопічна стійка
Матеріаллатунь / з АБС-пластиком /
Покриття корпусахром з білим, чорний
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Маркування виробника
1044868

1044869

G2403-56

Ще
G2403-58

Функція швидкого очищення від вапняних відкладень. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.

Купити Gappo G2403-58

Усі ціни 31 →

Душова система з термостатом GAPPO хром/білий G2403-58

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 087 грн.

Душова система із термостатом GAPPO із верхнім душем та виливом латунь чорна G2403-56

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
12 889 грн.

Душова система Gappo G2403-56 чорний/хром

Душова система Gappo G2403-56 чорний/хром пропонуємо можливість вибрати та купити від бренду Gappo у каталозі опалювального о... щебладнання Teploradost.com.ua Наші менеджери нададуть Вам найкращі товари напишіть нам на пошту або зателефонуйте за телефоном (050) 741-51-55. Також, дивіться душові системи від найкращих брендів - У нас у магазині. Якщо у вас залишилися важливі питання по товару Душова система Gappo G2403-56 чорний/хром запитайте необхідну інформацію у нас. Онлайн магазин Teploradost.com.ua здійснює доставку в Павлоград, Одеса, Кам янець-Подільський та у будь-який куточок України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
14 798 грн.

Душова система з термостатом Gappo G2403-56 чорний/хром

Gappo G2403-56 - це якісна та безпечна душова система з термостатом для ванної кімнати. Термостатичний картридж, який дозво... щеляє встановити температуру води один раз і забезпечує її стабільність. Матеріал виготовлення - латунь, що забезпечує довговічність і надійність.
Plum-bing.com.uaМенше року
(Одеса)
Поскаржитись

Душова система з термостатом GAPPO G2403-56, вилив - перемикач на лійку 3 режими, чорний/хром

Колір: чорний/хром (Black/Chrome) Матеріал корпусу: латунь Картридж: термостатичний Vernet VT30-001 Перемикач у корпусі: G59-... ще19 Перемикач у виливі: G52-6L Душ: тропічний G004-26 Лійка: G004 (3 режими) Шланг: G43-6 (1.5м) Набір ексцентриків: + Розмір упаковки: 1100мм*415мм*110мм
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Gappo G2403-58

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна