Верхній душ Gappo G29
Фото 5 |
Gappo G29 великий верхній душ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G29
Усі ціни 6 →Лійка для верхнього душу GAPPO кругла 300мм із нержавіючої сталі хром G29 | 1 397 грн. |
Аксессуар для ванной GAPPO G29 | 1 257 грн. |
Тропический душ Gappo G29, Ø200 мм, нержавеющая сталь, хром | 1 187 грн. |
Лійка стельова GAPPO G29 нержавіюча сталь | 1 397 грн. |
Тропічний душ GAPPO G29, 300 мм, нержавіюча сталь, хром | 1 397 грн. |
Лійка для верхнього душу GAPPO G29 кругла 300мм із нержавіючої сталі хром | 1 397 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →