Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Golden Field

Блок живлення Golden Field ATX ATX-SH550

Фото - Блок живлення Golden Field ATX ATX-SH550
Golden Field ATX ATX-SH550
Основне
Потужність550 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.2
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V26 А
+5V30 А
+12V128 А
-12V0.2 А
+5Vsb2 А
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, UVP
Гарантія виробника1 рік
Офіційний сайтgoldenfield.com.ua
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Field 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Field.

Купити Golden Field ATX ATX-SH550

Golden Field Блок живлення для ПК Golden Field ATX-SH550 550W

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 349 грн.

Блок живлення Golden Field ATX-SH550 SH-550

Пакування: без пакування Стан: новий Гарантія: 12 місяців
Berloga.kh.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 278 грн.

Блок живлення Golden Field ATX-SH550

Маркетплейс: MAUDAU  thm З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 669 грн.

Блок живлення Golden Field ATX-SH550

Маркетплейс: Rozetka.ua  thm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 769 грн.

Динаміка цін на Golden Field ATX ATX-SH550

Додати відгук

Модификації Golden Field ATX

Ціни на Golden Field ATX
Golden Field ATX ATX-S460Rвід 1 261 грн.
Golden Field ATX ATX-SH550від 1 278 грн.4 пропозиції
Golden Field ATX ATX-SS650від 1 433 грн.23 пропозиції
Golden Field ATX ATX-EX700Wвід 1 632 грн.35 пропозицій