Блок живлення 1stPlayer FK PS FK PS-550FK
Фото 8 | Товар застарів 1 317 грн. Потужність: 550; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); |
1stPlayer FK PS FK PS-550FK 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації 1stPlayer FK PS
Ціни на 1stPlayer FK PS |
---|---|---|---|---|
1stPlayer FK PS FK PS-400FK | від 999 грн. | 4 пропозиції | ||
1stPlayer FK PS FK PS-500FK | від 1 212 грн. | 44 пропозиції | ||
1stPlayer FK PS FK PS-600FK | від 1 348 грн. | 41 пропозиція | ||
1stPlayer FK PS PS-650FK | від 1 615 грн. | 40 пропозицій | ||
1stPlayer FK PS FK PS-700FK | від 1 699 грн. | 43 пропозиції | ||
1stPlayer FK PS FK PS-750FK | від 1 999 грн. | 2 пропозиції |