Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Акумулятори й батарейки   /   GP

Батарейка GP Ultra Alkaline 4xAAA (24AUGLNEW-2CR4)

Фото - Акумулятор / батарейка GP Ultra Alkaline  4xAAA
Відео 5
GP Ultra Alkaline 4xAAA
Типорозмір
батарейка AAA
Технологія
алкалінова
Кількість в упаковці
4 шт.
Напруга
1.5 В
Дата додавання на E-Katalog
липень 2016
Маркування виробника
24AUGLNEW-2CR4

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GP.
Батарейки і акумулятори: типи, форми та розміриУсі «ходові» типорозміри портативних елементів живлення однозарядного чи багаторазового використання

Купити GP Ultra Alkaline 4xAAA

Усі ціни 22 →

Gp 24AU21-SB4 / 4891199218255

Представляємо батарейки GP AAA LR03 Ultra Alkaline * 4 (24AU21-SB4 / 4891199218255) — надійний вибір для ваших енергоємних га... щеджетів. Завдяки лужній системі, вони забезпечують стабільну напругу 1.5В, що ідеально підходить для електроніки та різноманітних пристроїв. Батарейки від GP виготовлені з дотриманням найвищих стандартів якості, що підтверджується мінімальними токо-втратами протягом тривалого терміну зберігання. Вони є безпечними у використанні, оскільки не течуть і не вибухають. Пропонуються у зручному блістері з 4 штук, що дозволяє зручно зберігати та транспортувати. Вибір цих батарейок гарантує вам довговічність і надійність у будь-яких ситуаціях. Обирайте GP Ultra Alkaline для довготривалої роботи техніки.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
164 грн.

Батарейка GP Ultra 24AU-2UE4 лужна AAA, 4 шт у блістері, ціна за блістер

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
107 грн.

Батарейка Gp AAA LR03 Ultra Alkaline * 4 (24AU21-SB4 / 4891199218255)

Маркетплейс: MAUDAU  ARBI З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
266 грн.

GP Батарейка GP Ultra 24AU-2UE4 ААА, 4 шт

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
189 грн.

Батарейка GP LR3/AAA ULtra Alkaline (4шт) (4891199218255)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
119 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на GP Ultra Alkaline 4xAAA

Модификації GP Ultra Alkaline

Ціни на GP Ultra Alkaline
GP Ultra Alkaline 2xAAAвід 56 грн.16 пропозицій
GP Ultra Alkaline 4xAAAвід 107 грн.22 пропозиції
GP Ultra Alkaline 5xAAAвід 43 грн.4 пропозиції
Відеоогляди