Акумулятор GP Recyko Pro 4xAAA 800 mAh (GP85AAAHCB-2EB4)
GP Recyko Pro 4xAAA 800 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GP Recyko Pro 4xAAA 800 mAh
Акумулятор GP Recyko Pro GP85AAAHCB-2EB4, Ni-MH AAA, 1.2V, 800mAh, (4шт) | 405 грн. |
Акумулятори GP Recyko Pro 800 mah AAA | 380 грн. |
Акумулятор GP Recyko Pro Ni-MH AAA, 800mAh | 375 грн. |
Акумулятор GP Recyko Pro 800 (GP85AAAHCB-2EB4), Ni-MH AAA, 800mAh, 1.2V, 2 | 378 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →