Каталог   /   Мобильные и связь   /   Смарт часы и фитнес браслеты   /   Gravity
Умные часы

Gravity GT15

Фото - Смарт часы Gravity GT15
Фото 48
Gravity GT15
Дисплей:2.04 ", 448x368 пикс, TFT
Корпус:пластик, IP68
Здоровье:пульсометр
Не предназначены для плавания.
Все характеристики
Характеристики GT15
Основное
Типумные часы
Интерфейс подключенияBluetooth v5.2
Телефония
Звонки и оповещенияуведомления
вибрация
встроенный микрофон
встроенный динамик
Спорт и туризм
Возможные измеренияпульсометр
кол-во шагов
пройденное расстояние
расход энергии (калории)
время активности
отслеживание сна
женский календарь
Дисплей
Сенсорный экран
Типцветной
Тип матрицыTFT
Диагональ2.04 "
Разрешение экрана448x368 пикс
PPI284 ppi
Защита циферблатастекло
Безрамочный
Аппаратная часть
Модель процессораRealtek 8763EWE
Встроенная память128 МБ
Дополнительноакселерометр
Источник питания
Зарядка устройствамагнитная
Источник питанияLi-Pol
Емкость аккумулятора280 мАч
Время работы (обычный режим)5 дней
Корпус и ремешок
Материал корпусапластик
Ремешокбыстросъемный
Варианты ремешковрезина / силикон
миланский браслет
Ремешков в комплекте2 шт
Варианты застежекклассическая, с фиксатором
Ширина ремешка22 мм
Общее
Степень защитыIP68
Размеры (без ремешка)48x40x11 мм
Официальный сайтgravitywatch.pl
Дата добавления на E-Katalogавгуст 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gravity 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gravity.

Купить Gravity GT15

Все цены 10 →

Смарт-годинник Gravity GT15-1 Black

Смарт-годинник Gravity GT15-1 Black — універсальний унісекс-пристрій у мінімалістичному прямокутному корпусі з чорним пластик... ещеовим ремінцем і захистом IP68; 2.04" TFT-екран 368x448 px забезпечує чітке відображення дзвінків, повідомлень і тренувальних даних. Підтримує Bluetooth 5.2, має мікрофон і динамік для прийому дзвінків, голосовий асистент, віддалене керування музикою та камерою і функцію «Знайти пристрій». Для контролю здоров'я — пульсометр, пульсоксиметр (SpO2), орієнтовний тонометр, монітор сну, крокомір, лічильник калорій і дистанції; доступні численні спортивні режими та таймери. Батарея 280 mAh працює до 5 днів при звичайному використанні. Сумісність з iOS і Android, підтримка сповіщень з месенджерів і SMS, будильник і вібрація для нагадувань. Пристрій не оснащений GPS, NFC або Wi‑Fi, але пропонує надійне підключення по Bluetooth і стильний тривалий дизайн для щоденного використання.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
2 567 грн.

Смарт-годинник Gravity GT15-2 Black

Смарт-годинник Gravity GT15-2 Black — елегантний прямокутний пристрій з 2.04" TFT-екраном (368×448) і корпусом 46×40×10 мм, щ... ещео поєднує щоденний моніторинг здоров'я та зручні смарт‑функції: пульсометр, пульсоксиметр, тонометр, монітор сну, крокомір, лічильник калорій та кілька спортивних режимів для тренувань; вбудований мікрофон і динамік дозволяють приймати дзвінки через Bluetooth 5.2, а сповіщення з SMS і месенджерів, управління музикою та камерою роблять комунікацію простішою; пристрій сумісний з Android і iOS, має режим підняття для увімкнення, будильник, таймер, секундомір, нагадування про активність та функцію «знайти пристрій»; захист IP68 витримує короткочасний контакт з водою, батарея 280 mAh забезпечує до 5 днів звичайного використання, чорний ремінець на браслеті підкреслює універсальний стриманий дизайн.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
2 555 грн.

Смарт-годинник Gravity GT15-3 Black/Red

Смарт-годинник Gravity GT15-3 Black/Red поєднує стильний прямокутний корпус і контрастний червоний ремінець із практичним наб... ещеором функцій для щоденного носіння й тренувань: 2.04" TFT-дисплей 368×448 px, Bluetooth 5.2 з мікрофоном і динаміком для дзвінків, управління музикою та дистанційний спуск камери; комплект датчиків включає пульсометр, SpO2, тонометр та монітор сну, є крокомір, лічильник калорій і численні спортивні режими для аналізу активності; відображення повідомлень зі смартфона, будильник, функція «знайти пристрій», підняття для активації екрана та налаштовувані циферблати підвищують зручність використання; корпус захищений за класом IP68, батарея 280 mAh забезпечує до 5 днів роботи, сумісність з iOS та Android гарантує легке підключення; відсутність GPS, NFC і Wi‑Fi робить пристрій доступним і енергоефективним вибором для міста та спорту.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться

Смарт-годинник Gravity GT15-4 Dark Blue

Смарт-годинник Gravity GT15-4 Dark Blue — стильний багатофункціональний пристрій з 2.04" TFT-екраном (368×448) для зручного в... ещеідображення повідомлень, циферблатів і даних тренувань; підтримує Bluetooth 5.2, має вбудований мікрофон і динамік для прийому дзвінків з зап’ястя та віддаленого керування музикою й камерою. Оснащений пульсометром, пульсоксиметром, акселерометром і монітором сну для відстеження активності, кроків, калорій і відновлення; доступні численні спортивні режими та детальна статистика серцевого ритму. Приємний інтерфейс з можливістю персоналізації циферблатів і сповіщеннями з популярних додатків; є будильник, таймери, прогноз погоди, нагадування про сидіння і функція пошуку пристрою. Корпус 46×40×10 мм із прямокутним дизайном і темно-синьким пластиковим ремінцем, ступінь захисту IP68 дозволяє використовувати при дощі й митті рук. Акумулятор 280 mAh забезпечує до 5 днів автономної роботи при звичайному використанні. Сумісний з iOS та Android, не має GPS, NFC, Wi‑Fi і слотів для SIM; підходить для щоденного носіння та занять спортом.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться

Смарт-годинник Gravity GT15-1 Black

Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
2 561 грн.
eще 5 предложений