Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   Grunhelm

Машинка для стрижки Grunhelm GHC940

Фото - Машинка для стрижки волосся Grunhelm GHC940
Фото 3
Grunhelm GHC940
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9 і 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 12 мм
Регулювання довжини ножа
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Матеріал корпусапластик
Петля для підвішування
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2022
У комплекті 4 фіксовані насадки для стрижки волосся, щіточка для чищення та олія для змащення лез.

Недорога машинка для стрижки волосся середньої потужності з регульованим ножовим блоком та стандартною комплектацією. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року, призначений для активного побутового та епізодичного професійного використання. Розрахована на роботу із підключенням до побутової електричної мережі, оснащена зручною петлею для підвішування.

Може застосовуватись для стрижки дітей та дорослих, буде корисною покупкою для всієї родини. Обладнана продуктивним роторним електродвигуном, потужності якого вистачить для ефективного різання найгустішого та жорсткого волосся. Машинка для стрижки Grunhelm GHC940 має міцний пластиковий корпус ергономічної форми із зручним хватом, який комфортний у руці будь-якого розміру. За легке і швидке різання відповідають леза, що самозаточуються, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Такий ножовий блок тривалий час зберігає свої високі ріжучі властивості та абсолютно безпечний у роботі. У комплект машинки входять 4 знімні пластикові гребені фіксованої довжини: 3, 6, 9 і 12 мм. Крім цього, комплектується невеликим флаконом з олією для змащування та щіточкою для очищення.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.

Купити Grunhelm GHC940

Усі ціни 6 →

Grunhelm GHC940

Тип тримера/Повнорозмірний тример|Водонепроникний корпус/Ні|Колір виробника/Синій|Габарити упаковки (ВхШхГ)/Нет|Габарити (ВхШ... щехГ)/Нет|Насадки/Для регулювання довжини|Потужність/15 Вт|Кількість насадок в комплекті/4|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Тип живлення/Мережа|Вага/Нет|Бритва з мікросіткою/Ні|Країна виробництва/Китай|Щіточка для чищення/Так|Гарантійний термін/1 рік|Футляр в комплекті/Ні|Комплектація/Машинка для стрижки волосся, Насадки, Щіточка для очищення, Масло, Гарантійний талон, Інструкція|Вага в упаковці, кг/Нет|Бренд/Grunhelm|Діапазон налаштування довжини, (мм)/3 - 12 мм
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
549 грн.

Grunhelm Машинка для стрижки Grunhelm GHC940 Blue

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
519 грн.

Машинка для стрижки Grunhelm GHC940

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
714 грн.

Машинка для стрижки волос Grunhelm GHC940

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
686 грн.

ПРОВІДНА машинка для стрижки ghc940 (grunhelm)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
665 грн.

Машинка для стрижки Grunhelm GHC940 Grunhelm GHC940 1040932

Маркетплейс: Rozetka.ua  selltrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
725 грн.

Динаміка цін на Grunhelm GHC940