Машинка для стрижки Gemei GM-1016
Фото 5 |
Gemei GM-1016 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1016
Усі ціни 28 →Gemei GM-1016 34793 | 479 грн. |
Gemei GM-1016 | 480 грн. |
Машинка для стрижки з гребінцем Gemei GM-1016 | 518 грн. |
Машинка для стрижки дротова з насадками для волосся та бороди Gemei GM-101 | 599 грн. |
Машинка для стрижки волосся - GEMEI GM-1016 - від мережі 220 В. Чорний | 567 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →