Аератор GTM GC-SC 2240 P-1 (84118)
![]() |
GTM GC-SC 2240 P-1 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM GC-SC 2240 P-1
Усі ціни 9 →Скарифікатор-аератор бензиновий GTM GC-SC 2240 P-1 | 16 999 грн. |
Скарифікатор бензиновий GC-SC 2240 P-1, 5,6к.с., ширина обробки 40см, травозбірник 45л | 16 999 грн. |
Аератор-скарифікатор бензиновий GTM GC-SC 2240 P-1 | 15 724 грн. |
Аератор-скарифікатор бензиновий GTM GC-SC 2240 P-1 84118 | 16 999 грн. |
| 16 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →