Контактный гриль Haeger HG-2684 нержавейка
Фото 3 |
Haeger HG-2684 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haeger 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haeger.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-2684 нержавейка
Все цены 11 →Контактний притискний електрогриль Haeger HG-2684 | 2 271 грн. |
Електрогриль домашній притискний з терморегулятором та таймером Haeger HG- | 2 249 грн. |
Електричний прижимний гриль Haeger HG-2684 настільний з регулятором темпер | 2 999 грн. |
Домашній контактний гриль електричний притискний Haeger HG 2684 з регулято | 2 699 грн. |
Контактний гриль притискний електричний з таймером настільний Haeger Origi | 1 699 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →