Контактний гриль Haeger HG-2684 нержавіюча сталь
Фото 3 |
Haeger HG-2684 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haeger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haeger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haeger HG-2684 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Контактний притискний електрогриль Haeger HG-2684 | 2 282 грн. |
Електрогриль домашній притискний з терморегулятором та таймером Haeger HG- | 2 260 грн. |
Електричний прижимний гриль Haeger HG-2684 настільний з регулятором темпер | 2 999 грн. |
Домашній контактний гриль електричний притискний Haeger HG 2684 з регулято | 2 699 грн. |
Компактний електрогриль притискний з терморегулятором та таймером Haeger H | 2 249 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →