Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Haida

Літня шина Haida HD668 225/65 R17 102H

Фото - Шини Haida HD668 225/65 R17 102H
Фото 3
Виберіть розмір шин
Haida HD668 225/65 R17 102H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
en.hdtyre.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.

Купити Haida HD668 225/65 R17 102H

Усі ціни 6 →

Шина Haida SCEPHP HD668 225/65 R17 102H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 933 грн.

Haida HD668 (225/65R17 102H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 110 грн.

Haida SCEPHP HD668 225/65 R17 102H

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
3 230 грн.

Haida SCEPHP HD668 225/65 R17 102H

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 024 грн.

Haida HD 668 225/65 R17 102H Літні

Маркетплейс: Rozetka.ua  А В С З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 244 грн.

Шина Haida HD668 225/65 R17 102H

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 516 грн.

Динаміка цін на Haida HD668 225/65 R17 102H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна