Блок живлення High Power Eco ST HPE-700ST-B12S
Фото 4
Основне
Потужність700 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA450 мм / 600/750 /
MOLEX450 мм / 600/750 /
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V14 А
+5V14 А
+12V158.3 А
-12V0.5 А
+5Vsb2 А
Потужність +12V700 Вт
Потужність +3.3V +5V90 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb10 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтhighpower-tech.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог High Power 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі High Power.
Усі ціни 11 →
Блок питания HighPower 700W (HPE-700ST-B12S) HPE-700ST-B12S
Блок питания HighPower 700W (HPE-700ST-B12S) / HighPower / 700 W / ATX 2.x / 80+ / 24 pin / 8+8 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x8... ще6 (ДxШxВ) / 3 роки / 00-00074149
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
HighPower Блок живлення для ПК HighPower 700W 12cmFAN (HPE-700ST-B12S)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Блок живлення для ПК HighPower 700W 12cmFAN (HPE-700ST-B12S)