Блок живлення Deepcool PF PF600 (R-PF600D-HA0B)
Відео 11Фото 8 |
Deepcool PF PF600 2022 рікPF Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PF PF600
Усі ціни 26 →Deepcool PF600 600W (R-PF600D-HA0B-EU) R-PF600D-HA0B-EU | 2 019 грн. |
Блок живлення DeepCool PF600 (R-PF600D-HA0B-EU) 600W R-PF600D-HA0B-EU | 2 019 грн. |
Блок живлення Deepcool PF600 | 2 025 грн. |
Блок питания Deepcool PF600 | 2 020 грн. |
Блок питания DeepCool PF600 600W (R-PF600D-HA0B-EU) R-PF600D-HA0B-EU | 2 019 грн. |
ще 20 пропозицій
19 квітня 2024, 01:33
Скільки потрібно ВТ? #
Скільки потрібно ВТ для сбірки:Ryzen 5 5600Gigabyte a520m kОЗУ 2x8 3200МГЦRx 580 8gb, в дальнейшем апгрейд до 1660/2060 super, или rx5700/5700xt.Подскажите сколько нужно Ватт Блока питания.
20 лютого 2024, 18:40
Чи підійте до такої збірки ? #
Пойдёт ли он на зборкуМама:Asus TUF GAMING A520M-PLUS WIFIВидео карта : Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHRПроцесор AMD Ryzen 5 5500
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool PF
Ціни на Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF400 | від 1 332 грн. | 21 пропозиція | ||
Deepcool PF PF450 | від 1 533 грн. | 5 пропозицій | ||
Deepcool PF PF500 | від 1 604 грн. | 25 пропозицій | ||
Deepcool PF PF550 | від 1 712 грн. | 19 пропозицій | ||
Deepcool PF PF600 | від 1 881 грн. | 26 пропозицій | ||
Deepcool PF PF650 | від 1 980 грн. | 23 пропозиції | ||
Deepcool PF PF700 | від 2 072 грн. | 31 пропозиція | ||
Deepcool PF PF750 | від 2 222 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →