Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Houser

Плита Houser FSM 5301 B чорний

Фото - Плита Houser FSM 5301 B чорний
Фото 7
Houser FSM 5301 B чорний
сірий чорний
Колір
Тип варильної поверхнігазова
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки58 л
Функціїтермостат
таймер
підсвічування духовки
Тип очищення внутрішньої поверхнітрадиційний
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят2
Варильна поверхня
Робоча поверхняемальована
К-ть газових конфорок4 шт.
Решітки конфорокчавунні
Додатково
Газ-контрольварильної поверхні
автопідпалокремою кнопкою
Кришкаметалева
Загальні характеристики
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ВхШхГ)85x50x60 см
Країна виробництваТуреччина
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Houser FSM 5301 B чорний

Усі ціни 13 →

HOUSER FSM 5301 B

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 667 грн.

HOUSER FSM 5301 B

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 711 грн.

Плита комбінована Houser FSM 5301 B

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
8 549 грн.

Плита комбінована HOUSER FSM 5301 B

Виробник - HOUSER;Тип плити - комбінована;Розмір - 50х60 см;Управління - механічне, таймер;Колір - чорний;Газ-контроль - пове... щерхня;Варильна поверхня - газова;Зони нагріву - газові;Турбоконфорка (конфорка WOK) - ні;Матеріал поверхні - емальована сталь;Матеріал решіток - чавун;Електрозапалювання - поверхня;Кришка - металева;Духова шафа - електрична;Об'єм духової шафи - 58;Конвекція - ні;Вертел - ні;Функції - традиційне нагрівання;Система очищення духової шафи - очищення парою;Кількість зон нагріву - 4;Кількість програм - 3;Програми - верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, традиційне нагрівання;Розміри (ШxВxГ) - 500х850х600;Розміри в упаковці (ШxВxГ) - 524х870х630;Вага - 27;Вага в упаковці - 29;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Плити комб. Houser fsm 5301 b

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
8 870 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Houser FSM 5301 B чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Houser FSM 5301 B

Ціни на Houser FSM 5301 B
Houser FSM 5301 S сірийвід 9 256 грн.13 пропозицій
Houser FSM 5301 B чорнийвід 8 549 грн.13 пропозицій