Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   IKAKU

Зарядний пристрій IKAKU KSC-178

Фото - Зарядний пристрій IKAKU KSC-178
IKAKU KSC-178
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKAKU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKAKU.

Купити IKAKU KSC-178

iKaku Адаптер живлення для телефона iKaku KSC-178 FEISU White QC3.0

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
269 грн.

МЗП AC100-240V iKAKU KSC-178 FEISU QC3.0, білий, коробка KSC-178-FEISU

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
523 грн.

СЗУ AC100-240V iKAKU KSC-178 FEISU QC3.0, White, Box

Маркетплейс: Rozetka.ua  MEDENSHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

Зарядний пристрій iKAKU USB QC3.0 white (KSC-178-FEISU)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
362 грн.

СЗУ AC100-240V iKAKU KSC-178 FEISU QC3.0, White, Box

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
293 грн.

Динаміка цін на IKAKU KSC-178