Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Walker

Зарядний пристрій Walker WH-35

Фото - Зарядний пристрій Walker WH-35
Walker WH-35
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Walker WH-35

Усі ціни 22 →

Мережевий зарядний пристрій WALKER WH-35 1USB / QC3.0 / 3A / 18W white

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartify Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
225 грн.

Мережевий зарядний пристрій WALKER WH-35 1USB / QC3.0 / 3A / 18W black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartify Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Мережевий зарядний пристрій адаптер 2в1 WALKER WH-35 1 USB/QC3.0/3A/15W + Data Cable USB to Type-C white (2746)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Повний кошик корисного З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
259 грн.

Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-35 1USB / QC3.0 / 3A / 18W + Data Cable USB to Micro black

Маркетплейс: Rozetka.ua  easytell З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
249 грн.

Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-35 1USB/QC3.0/3A/18W + Data Cable USB to Micro white

Маркетплейс: Rozetka.ua  easytell З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 17 пропозицій