SSD Intenso Premium M.2 3835470 2 TB
![]() | Товар застарів Тип: внутрішній; Об'єм: 2 TB; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCIe 3.0 4x; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 1700; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 2100; TRIM; |
Intenso 3835470 2024 рікNVMe |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intenso Premium M.2 3835470
| Ціни на Intenso Premium M.2 3835470 |
|---|---|---|---|---|
| Intenso Premium M.2 3835460 1 TB | від 9 172 грн. | 1 пропозиція | ||
| Intenso Premium M.2 3835440 250 GB | від 3 380 грн. | 5 пропозицій | ||
| Intenso Premium M.2 3835450 500 GB | від 6 277 грн. | 4 пропозиції | ||
Рекомендуємо